Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307249

Autoremondilukksepp

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidu- ja pakiautode hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

  • Töökogemust sõidu- ja pakiautode remondilukksepana vähemalt 2 aastat
  • Inglise või vene keele oskus
  • Erialaseid teadmisi sõidukite tehnilise ehituse kohta
  • Autojuhilubade olemasolu
  • Täpsus ja kohusetundlikkus
  • Valmisolek iseseisvaks tööks

Ettevõte pakub

  • Head kollektiivi
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Täientkoolituse võimalusi
  • Motiveerivat tulemuspalka

Tööpakkumise number
#307249

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. mai 2013
Kuulutus sisestati:
9. mai 2013

Stik AS Paide teeninduse peamiseks tegevusalaks on sõidu- ja pakiautode hooldus ja remont olenemata auto margist ja vanusest, samuti varuosade müük. Teeninduses on kaasaegne müügisaal, varuosade ladu ja töökoda. Teenindus kasutab Carstopi kaubamärki. Meie põhitegevustest võib veel eraldi välja tuua sõidukite kahjukäsitluse kere ja värvitööde puhul kus teeme koostööd kõikide kindlustusseltsidega, ning samuti autoklaaside kahjukäsitlust.

Vaata rohkem