Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #613653

Autoremondi tehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma kollektiivi autoremondi tehnikut. Peamisteks tööülessanneteks on Subaru, Fiat ja Chevrolet sõiduautode ning tarbesõidukite hooldus- ja remonditööd

Ootused kandidaadile

Tehniline haridus (soovitavalt autoalane)
Eelnev töökogemus autoremondilukksepana (vähemalt 2 aastat)
Hea pingetaluvus
Täpsus, korrektsus
Tehniline taip ja oskused
Eesti keele oskus
Tehnilisest inglise keelest arusaamine
Koostöövalmidus

Ettevõte pakub

Head, tulemusest sõltuvat, töötasu
Arenemisvõimalusi
Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi
Tööalast täiendkoolitust
Kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#613653

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2019
Kuulutus sisestati:
19. august 2019

Autospirit AS on Subaru, Fiat ja Chevrolet esindusõigusi omav ettevõte. Meie esindused asuvad Tallinnas Ehitajate tee 122 ja Järveotsa tee 54. Lisaks uute sõidukite müügile, hooldusele ning remondile tegeleme ka kasutatud sõidukite müügiga.

Vaata rohkem