Autoremondi tehnik (mehaanik ja/või diagnostik)
Tööpakkumise number #834484

Flameko Autohooldus OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Audi, Volkswagen, Skoda, Seat ja MB ning BMW markidele spetsialiseerunud ettevõte pakub tööd autoremondi lukksepale ja/või diagnostikule.
Töödeks:
Sõidukite hooldus- ja remonditööd, mootoritööd, veermiku remondid ja kõik muu jõukohane ning diagnostikul diagnostika ja elektritööd.

Ootused kandidaadile

*vähemalt kahe aastane lukseppa ja/või diagnostiku töö kogemus.
*Töötahe ja kohusetunne.
*Eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil.
*Vähemalt B-kategooria juhtimisõigus.

*Vaheldusrikast tööd oma ala ühes juhtivas autoremondi ettevõttes
*Motiveerivat töötasu
*Tööaeg E-R 9-18
*Oma auto remondi võimalust ning varuosasid soodustingimustel
*Väga head ja abivalmit kollektiivi

*Ühisüritusi

Tööpakkumise number
#834484

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
Підходить і для українців
AUTOREMONDILUKKSEPP KOVAK AUTO OÜ
2300 - 2600 €/kuus
AUTOREMONDILUKKSEPP KOVAK AUTO OÜ • Harjumaa
Maardu
5 p. tagasi
AUTOTEHNIK Lootuse Garaaž OÜ
12 - 19 €/tunnis
5 p. tagasi
AUTOTEHNIK Lootuse Garaaž OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
AUTOTEHNIK AGR Autokeskus OÜ
1
AUTOTEHNIK AGR Autokeskus OÜ • Tallinn
Tallinn
TEHNIK-MEHAANIK Inchcape Motors Estonia OÜ
Alates 2100 €/kuus
TEHNIK-MEHAANIK Inchcape Motors Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn