Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312577

AUTOPLEKKSEPP

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on sõidukite kere ja keredetailide taastamine ja detailide vahetamine. Suurema osa töö mahust moodustab uuemate avariiliste autode taastusremont, kuid tegeleda tuleb ka autode renoveerimisega seotud töödega.Tegemist on universaalseid oskusi ja teadmisi eeldava ametiga, kus on vaja nii käteosavust kui ka taipu.

Ootused kandidaadile

  • Erialane töökogemus (vastav haridus tuleb kasuks);
  • Tehniline taip ja töötahe;
  • Oskus tööd kiiresti, täpselt ja korrektselt teha;
  • Autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

huvitavat tööd väikeses töökas meeskonna headel tingimustel

Tööpakkumise number
#312577

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2013

Kasu Grupp OÜ on sõidukite keretööde ja värvimisega tegelenud 1990-ndate keskapaigast. Tegeldakse nii taastusremondi kui ka sõidukite renoveerimisega. Ettevõtte klientideks-partneriteks on kindlustused, autoesindused, ettevõtted ja eraisikud. Kasu Grupp OÜ on AMTEL-i liige.

Vaata rohkem