Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734745

Autoplekksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Auto Forte Tallinn on Peugeot ametlik esindaja ja Hyundai ametlik teenindus Eestis. Oleme üks kiiremini kasvav ja innovatiivsema mudelivalikuga autofirma Eestis, pakkudes klientidele nii elektri-, hübriid-, diisel- kui bensiinimootoriga autosid.

Auto Forte eesmärgiks on pakkuda klientidele meeldivat auto ostmise kogemust ja parimat teenindust oma Sikupilli keskuses Tallinnas.

Seose äritegevuse jätkuva kasvuga otsime oma meeskonda

AUTOPLEKKSEPP-KOMPLEKTEERIJAT

kelle tööks on sõidukite kvaliteetne remont.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:

  • tehnilist haridust;
  • oskust lugeda tehnilist dokumentatsiooni;
  • hoolsust erinevate töövahenditega töötamisel.

Kasuks tuleb kindlasti:

  • varasem töökogemus autoplekksepa või komplekteerijana mõnes autoremondi ettevõttes;
  • oskus teostada töid Autorobot kerevenituspingil;
  • oskus kasutada keevitusaparaati ning spotterit;
  • oskus vahetada sõidukite tuuleklaase.

Pakume Sulle vastutusrikast tööd koos töökaaslastega, kes on oma ala professionaalid ning pakuvad parimat kliendikogemust kõikidele meie klientidele. Sinu tasu on seotud Sinu töö tulemustega.

Tööpakkumise number
#734745

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2021
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2021

Auto Forte Tallinn on Hyundai ja Peugeot ametlik esindaja ja teenindus- ning keretöödepartner Eestis. Oleme üks kiiremini kasvav ja innovatiivsema mudelivalikuga autofirma Eestis, pakkudes klientidele nii elektri-, hübriid-, diisel- kui bensiinimootoriga autosid. Müüme aastas üle 1300 auto. Hea koostöö esindatavate kaubamärkidega tagab pideva arengu ning huvitava töökeskkonna meie kõikidele töötajatele.

Vaata rohkem