https://www.cvkeskus.ee/199761

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199761

Autoplekksepp

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Stockholmis asuv autoremonditöökoda. Tööülesanded on mootorsõidukite keretööd.


Ootused kandidaadile

  • vähemalt viieaastane töökogemus autoplekksepa ametikohal
  • hea inglise keele oskus
  • töökogemus kaasaegsete kereremondisüsteemidega


Ettevõte pakub

Kaasaegset ja sõbralikku töökeskkonda.


Lisainfo

Töö renditöötajana Rootsis tähtajalise töölepinguga.
Majutus ja tööreisid tööandja poolt.


Tööpakkumise number
#199761
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autoplekksepp
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!