Värsked tööpakkumised

Autopesija (Ülemiste)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547352

Tööpakkumise number

547352

Töö kirjeldus

Autokäsipesula otsib oma meeskonda autopesijat, kes omab B-kategooria autojuhilube. Peamisteks ülesanneteks on autode käsipesu ja autosalongide sisepuhastus, kliendi sõidukite transport kliendi parklast pesulasse ja tagasi. Töötamine vahetustega vastavalt töögraafikule. Tööleasumise aeg: niipea kui võimalik.

Autopesula Ülemistes.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik B-kategooria autojuhiload.

Pakume stabiilset tööd, konkurentsivõimelist palka ja tööks vajalikku erialast väljaõpet.

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun pöörduda tööpäeviti mob 53859931

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. august 2018
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1000 EUR kuus