Värsked tööpakkumised

Autopesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362664

Tööpakkumise number

362664

Töö kirjeldus

Sõidukite käsipesu, poleerimine, vahatamine, salongi keemiline puhastamine.
Töövahendite ja töökoha puhastamine ning korras hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

- Eesti keele oskust
- B kategooria juhilubade olemasolu
- Eelnevat töökogemust autopesijana
- Valmisolekut vajadusel töötamiseks väljaspool tööaega
- Kohusetundlikkust, korrektsust ja head pingetaluvust

Pakume meeldivat töökeskkonda koos professionaalse meeskonnaga ning kaasaegseid töövahendeid.
Motiveerivat töötasu vastavalt töötulemustele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
19. november 2014
Brutopalk:
kuni 1200 EUR kuus

AS Viking Motors kuulub alates 3. juulist 2012 Tallinna Kaubamaja kontserni, olles oluliseks ja oodatud täienduseks kontserni autokaubanduse valdkonnale.
Kontserni autokaubamaja tekkimise eeldused on tänu üksteist toetavale ja senisest mitmekülgsemale brändiportfellile vägagi perspektiivikad. Meie esindada on Aasia tõusev bränd, Euroopa auto ja premium klassi mark – KIA, Opel ja Cadillac.
Soovime täiendada oma meeskonda auto eriala spetsialistiga.