Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827204

Autonoomsete sõidukite operaator-testija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ülesanded

  • Isejuhtivate sõidukite turvalise sõidu tagamine
  • Testimisprotseduuride teostamine ja tagasisidestamine
  • Reisijatega suhtlemine

Operaator-testija roll on tagada autonoomse sõiduki turvaline opereerimine ning meeskondadele info edastamine. Töötamise teeb põnevaks erinevate testimiste läbiviimine ning projektides kaasa löömine. Operaator-testija töö on eelkõige Tallinnas, kuid valmis tuleb olla ka töötamiseks välismaal.

Ootused kandidaadile

  • Väga head suhtlemisoskust, sõbralikkust ning tahet lüüa kaasa põnevas projektis

  • Tööks on vajalik eesti ja inglise keele oskus väga heal tasemel

  • Kehtiva B-kat. juhiloa olemasolu

  • Kasuks tulevad tehnilised teadmised

Meil on toetav professionaalne ja rahvusvaheline kollektiiv. Arendame autonoomseid sõidukeid kaasaegses keskkonnas. Teeme oma tööd hingega, pakkudes arenemisvõimalusi ning võimalust luua kaasa maailmatasemel projektides.

Tööpakkumise number
#827204

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem