Värsked tööpakkumised

Automehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 438215

Tööpakkumise number

438215

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on sõidukite hooldus-, remondi- ja rehvitööde teostamine.

Täpsem kirjeldus:

1. sõidukite hooldus, remont ja teenindamine (Veermiku ja pidurisüsteemi remont, mootori remont, reglementeeritud tehnohooldus)
2. klientidelt tagasiside kogumine, lahenduste pakkumine ning prioritiseerimine
3. tehniliste probleemide tuvastamine ning lahenduste tagasikommunikeerimine kliendile

Otsime meeskonda liiget:

1. kes soovib alustada karjääri kiiresti kasvavas autoremondi ja tehnoloogia ettevõttes
2. kes armastab tehnikat
3. kellele meeldib klientidega suhelda

Nõudmised kandidaadile

1. ausus ja kohusetundlikus
2. kliendiga suhtlemise oskus
3. leidlikkus, südikus ja eesmärgikindlus
4. oskus keskenduda olulisele ja pidevalt oma tööd efektiivsemaks teha
5. siiras huvi autoremondi vastu – Sulle meeldib tehnika ja autod
6. eelnev töökogemus autoremondilukkseppana

Ettevõte pakub

1. head ja sõbralikku seltskonda
2. tööalaseid täiendkoolitusi
3. arengu- ja karjäärivõimalusi kiiresti kasvavas idufirmas
4. tulemustele orienteeritud töötasu
5. väljakutsuvat töökogemust kiiresti kasvavas ettevõttes
6. ametiauto kasutamise võimalust
7. täistööaeg või poole kohaga tööaega

VIRU AUTOst:

Meie kliendid väärtustavad kliendisõbralikku teenindust ning ausat ja läbipaistvat suhtlust. Klienditeenindus on meie ettevõttes põhitegevuseks ning kogu meeskonnas kesksel kohal.

Töökoha asukoht: Alajaama tee 1, Keila / Tutermaa, Harjumaa, Eesti
Loe meist lähemalt: www.viruauto.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. september 2016
Kuulutus sisestati:
30. august 2016

Viru Auto kliendid väärtustavad kvaliteetset tööd, kliendikeskset teenindust ja mõistlikku hinda.

Viru Auto missiooniks on tuua autoremondi sektorisse tänapäevane klienditeeninduskultuur. Pakume klientidele klienditeenindusele suunatud kvaliteetset autoremonditeenust kasutades kaasaaegseid võtteid ja seadmeid.