Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802901

Automaatikainseneri

CVKeskus.ee klient
Tabasalu, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Seadistus- ja testimistööde teostamine tootmises/objektil

  • Alajaamade andmeside seadistamine, testimine ja kontrollimine

  • Seadmete primaar- ja sekundaarahelate kontrollimine

  • Vastavalt vajadusele seadmete primaar- ja sekundaarjooniste projekteerimine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus sarnases valdkonnas

  • Erialane haridus (võib olla omandamisel)

  • Hea eesti ja inglise keele oskus

  • Heal tasemel arvuti kasutamisoskus

  • Iseseisv, õppimisvõimeline, täpne ja kohusetundlik.

  • Kasuks tuleb autojuhilubade olemasolu

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd konkurentsivõimelises ning arenevas ettevõttes

  • Kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid

  • Arengu ja enesetäiendamise võimalusi

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Ettevõtte töötajatele mõeldud lisatoetusi ja ühisüritusi

Tööpakkumise number
#802901

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2022
Kuulutus sisestati:
2. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem