Automaatikainsener
Tööpakkumise number #753716

2
PERETEC OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda AUTOMAATIKAINSENERI,

kelle põhilisteks tööülesandeks on ettevõttes kasutatavate automaatikasüsteemide loomine, hooldamine ja arendamine.

Küsimuste korral võta meiega julgelt ühendust!

Vaata ka meie kodulehte: www. peretec.eu.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

  • tehniline kõrgharidus (automaatika, elektroonika vms);
  • vähemalt 3-aastane töökogemus sarnasel ametikohal;
  • hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • hea suhtlemisoskus, pingetaluvus, analüüsivõime, tulemustele orienteeritus;
  • kasuks tuleb kutsetunnistuse olemasolu.

Ettevõte pakub

  • eneseteostust ja arenguvõimalusi unikaalses ettevõttes;

  • head töötasu;

  • stabiilset tööd;

  • väikest ühtehoidvat meeskonda.

Lisainfo

Asukoht: Kiili

Tööpakkumise number
#753716