Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639656

Automaatik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hooneautomaatikasüsteemide ehitus objektil
  • automaatikakilpide ühendamine
  • automaatikasüsteemide käivitamine ja testimine

Ootused kandidaadile

  • erialane kutse- või kõrgharidus
  • varasem töökogemus automaatika, nõrkvoolu või elektri alal
  • huvi keerukate ja nõudlike lahenduste realiseerimiseks
  • huvi ning teadmised hoonete tehnosüsteemidest
  • hea eesti keele oskus

Liitu kiiresti areneva ja kaasaegse ettevõttega, kus ootab sind professionaalne ja toetav meeskond. Vamos Automaatikas saad ennast tõestada ja kaasa rääkida ettevõtte arengus. WOHO, IBIS Hotell, Tartu Ülikooli Delta Õppehoone - need on vaid mõned hooned, kuhu oleme hiljuti rajanud kaasaegsed hooneautomaatikasüsteemid.

Tööpakkumise number
#639656

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. märts 2020
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2020

Vamos Automaatika aitab Ärikinnisvara omanikel ja arendajatel
rajada kaasaegseid, energiatõhusaid ja kasutusmugavaid hooneautomaatikasüsteeme.

Vaata rohkem

Automaatik