Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223643

Automaatik-nõrkvoolu insener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Varutoitesüsteemide (UPS-d, generaatorid, akud) haldamine;
- Ventilatsioonisüsteemide automaatika haldamine;
- Küttesüsteemide automaatika haldamine;
- Jahutussüsteemide haldamine;
- Veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteemide automaatika haldamine.

Ootused kandidaadile

- Erialane kõrgharidus (automaatika, side, mehhatroonika vm);
- Soovitav töökogemus ametikoha töövaldkonnas 3 aastat;
- Eelnev erialane töökogemus 3 aastat;
- Arvuti kasutamise oskus: Word, Excel ja Internet Explorer;
- Eesti kodakondsus ja riigikeele valdamine;
- Inglise keele oskus suhtlustasandil;
- Juhilubade olemasolu;
- Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus, head organisatoorsed võimed ning algatus-, analüüsi- ja vastutusvõime.

Ettevõte pakub

- Perspektiivikat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
- Kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja -tehnikat;
- Stabiilset palka;
- Erialast taseme- ja täiendkoolitust;
- Erinevaid karjäärivõimalusi;
- Põhipuhkust 35 kalendripäeva;
- Tasuta sportimisvõimalusi.

Lisainfo

Asukoht:
Harjumaa, Vasalemma vald, Ämari.

Tööpakkumise number
#223643

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
24. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
30. märts 2011
Lisainfo palga kohta:
Palgatase 24-26, lisandub palgamäära diferentseerimine tulenevalt kvalifikatsioonist

Lennubaas on 1997. aastal loodud Õhuväe koosseisu kuuluv taktikaline üksus. Lennubaasi territooriumil asub Ämari lennuväli. Asutuse tegevusaladeks on lennutaktikaline treening, lennujuhtimine, meteoroloogiateenistus ja õhusõidukite hooldus. Aastaks 2012 ehitatakse Ämaris välja minimaalnõuetele vastav vastuvõtva maa toetusega HNS (Host Nation Support) tertsiaarlennuväli, mis võimaldaks transpordilennukite vastuvõtmist ja kauba käitlemist.

Vaata rohkem