Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321902

AUTOMAATIK-HOOLDUSELEKTRIK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoha eesmärgiks on ettevõtte elektri- ja automaatikaseadmete töökindluse tagamine. Seadmete hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

  • Elektri- või automaatikaalane haridus
  • Eelnev töökogemus elektriseadmetega, ka kõrgepingeseadmetega töötamisel
  • Arvuti kasutamise oskus (tabel- ja tekstitöötlus)
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd Eesti suurimas vee-ettevõttes
  • Kvalifikatsioonile vastavat tasu hea töö eest, millele lisandub aastane tulemustasu
  • 7 päeva puhkust lisaks põhipuhkusele, kokku 35 päeva aastas
  • Häid töötingimusi, s.h soodne toitlustus, regulaarne tervisekontroll, palju huvitavaid üritusi, sportimisvõimalused jmt

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saata oma CV koos märgusõnaga „Automaatik-hoolduselektrik“.
Töökoht asub Reoveepuhastusjaamas aadressil Paljassaare põik 14.

Tööpakkumise number
#321902

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2013

AS Tallinna Vesi 312 töötajat annavad endast iga päev parima, et tagada 1/3 Eesti elanikest kvaliteetne joogivee- ja kanalisatsiooniteenus. Soovime olla juhtiv ettevõte keskkonnahoidlikkuse, klienditeeninduse ja tööprotsesside efektiivsuse osas. Senise töö tulemuslikkuse kinnituseks on EMAS tunnistus, mis väljastati AS-le Tallina Vesi esimesena Baltikumis. Töö meie ettevõttes on vastutusrikas ja sobib pühendunud spetsialistile, kes väärtustab meeskonnatööd, loovust, kliendikesksust ja proaktiivsust. Ettevõtte tegevuse ja majandustulemuste kohta saab lisainformatsiooni www.tallinnavesi.ee ja Tallinna Börsi kodulehelt www.ee.omxgroup.com

Vaata rohkem