Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637020

Automaatik / Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektrimasinad OÜ Tartus otsib oma meeskonda tööstusseadmete automaatik/elektrikut, kelle peamiseks tööülesandeks on tööstuslike seadmete automaatika/elektri osa korrashoid.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame: -loogilist mõtlemist; -tehnilist taiplikust; -täpsust; -eelnevat töökogemust automaatiku/elektriku erialal.

Omalt poolt pakkume: - huvitavat tööd stabiilses ettevõttes; -kindlat palka; -sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#637020

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2020

Elektrimasinad OÜ on loodud 2014. aasta juunis. Seega oleme tegutsenud suhteliselt lühikest aega. Samas on meie uue loodud ettevõtte eelkäijateks Tartus olnud Eesti Energoremont ja ABB AS Tartu korrashoiukeskus. Elektrimasinate hoolduse ja remondiga on samas kohas tegeletud juba alates 1960 aastast.

Vaata rohkem