Värsked tööpakkumised

Automaaler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 525527

Tööpakkumise number

525527

Töö kirjeldus

* Keredetailide värvimiseks ettevalmistamine;
* Keredetailide värvimine;
* Vajadusel komplekteerimine;

Nõudmised kandidaadile

* Varasem töökogemus automaalrina.

Kasuks tuleb:
* Meeskonnatöö kogemus;
* Hea pingetaluvus;
* Arenemissoov antud alal;
* Kiirus ja korrektsus oma töös;

Ettevõte pakub

* Lõbusat, modernset ja innovaatilist töökeskkonda;
* Konkurentsivõimelist töötasu;
* Koolitusi tööalaste teadmiste laiendamiseks;

Töötasu tükitöö alusel. Palgapiiri ei ole, kes palju teeb see palju teenib!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2018

Servistop OÜ on 1999. aastal loodud autoremondiettevõte, mille algne põhitegevus oli summutite müük ja paigaldus. Ajapikku lisandusid autode ja kaubikute hooldus, remont, rehvivahetus, sildade reguleerimine, kliimaseadmete täitmine, kere- ja värvitööd.
2013. aastal kolisime vanast asukohast Betooni 18 suuremasse viilhalli aadressil Betooni 24, seal sai alustatud ka keretööde ja värvimisteenusega. 2015. aastal kolisime uude hoonesse aadressil Paneeli
2 mis on kohandatud just meie vajadusi järgides.
Kuigi kere- ja värvitöökoda on veel nooruke, töötavad meil oma ala meistrid ja spetsialistid kellel on kogemust värvimise alal üle 10 aasta.
Pakume oma klientidele kompleksteenust alates hooldusest, remondist, värvimisest, lõpetades autopesuga - ja seda kõike ühes hoones.