Automaaler
Tööpakkumise number #696870

Automaaler

Reval Group OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

- Tööaeg 5 päeva nädalas
- Täistööaeg, lepinguline
- Objekt - sõiduautode ja kaubikute ettevalmistus ja värvimine
- Koht: Mäealuse 1, Tallinn

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus, oskus kasutada kõige kaasaaegsemad tehnoloogiad ja materjalid. Töötame Standox värvidega. Oskus valida värvitooni, kasutada fotospektromeetri ja segada värve. Kiirus, korrektsus, kvaliteet. Ootame oma meeskonda tegijat. Vajadusel võime korraldada kiire koolituse kui mõningatest korralduslikest asjadest jääb pisut teadmisi puudu.

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Motiveerivat töötasu. Tunnitasu Cabase kalkulatsioonide alusel.
- Tööde planeerimine CabPlanis, läbipaistev ja selge asjaajamine

Tööpakkumise number
#696870
Automaaler
Automaaler