Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #527170

Automaaler

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autode ettevalmistus värvimiseks
Autode värvimine
Võimalusel detailide demonteerimisel/monteerimisel abistamine

Ootused kandidaadile

Omab eelnevat kogemust automaalrina. Teab ja tunneb pindade erikatmise ja keretööde tehnoloogiaid.
Kohusetundlikkus.
B-kategooria lubade olemasolu(soovituslik)

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka
Normaalseid töötingimusi
Vajadusel koolituse erinevate materjalide tarnijate juures

Tööpakkumise number
#527170

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 8 - 15 €/tunnis
Kuulutus aegub:
2. mai 2018
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2018

Tehnovorm OÜ on mitme tegevusalaga ettevõte mille üheks osaks (Wagoneer Garage) on pakkuda võimalust taastada, remontida või ümber ehitada klassikalisi sõidukeid vastavalt kliendi soovile.

Vaata rohkem

Automaaler