https://www.cvkeskus.ee/362507

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Automaaler - Автомаляр

НАИМЕНОВАНИЕ ОРГАНИЗАЦИИ СКРЫТО

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362507

Tööpakkumise number

362507

Описание работы

Automaalri töö seisneb selles, et ettevalmistada autovaruosi värvimiseks ja värvida neid üle. Tööd piisab meil nii talvel kui suvel. Töötame eraklientidega ja ka kindlustusfirmadega ning meie firma on nendega aktsepteeritud. Meie peaeesmärk on teha meie tööd ilusasti, võimalikult kiiresti ja muidugi kvaliteetselt. Selle jaoks me kasutame häid abimaterjale ja maksame head ja korralikut raha, et keegi - nii klient kui töötaja jääksid rahule.

Работа автомаляра заключается в том, чтобы подготавливать детали автомобиля к покраске и красит их после. Работы в фирме хватает как зимой так и летом. Работаем с частными клиентами и также со страховыми кампаниями и наша фирма ими акцептирована. Нашей главной целью является сделать нашу работу красиво, по возможности быстро и конечно же качественно. Для этого мы используем хорошие вспомогательные материалы и платим хорошие, достойные деньги, чтобы все - как клиент, так и работник остались довольны.


Требования к кандидату

Kandidaat peab olema korrektne ja punktuaalne. Tal peab olema piisavalt suur töökogemus - õpilaseid tööle ei võtta. Kandidaadil peab ka olema soov teenida raha ja alati arendada. Kandidaat peab räägima ka vene keeles.

Кандидат должен быть корректным и пунктуальным. У него должен быть достаточно большой опыт работы - учеников на работу не берем. У кандидата должно также быть желание заработать деньги и всегда развиваться. Кандидат также должен уметь говорить по русски.


Фирма предлагает

Meie firmas on olemas kõik vajalikud töötingimused ja seadmed ning instrumendid. On olemas ka riietusruum, dušš, korralik VC ja võimalus tellida sööki (umbes 3,5 eurot päevas). Tööruumis on hea valgustus ja soe isegi talvel. Töökolektiv on alaline - hea ja arusaadav, ning alati valmis aidata.

В нашей фирме имеются все необходимые условия работы и инструменты а также оборудование. Имеется раздевалка, душ, приличный туалет и возможность заказать еду (примерно по 3,50 в день). В рабочем помещении хорошее освещение и всегда тепло, даже зимой. Рабочий коллектив постоянный - хороший и понимающий, а также всегда готовый помочь.


Информация о работе

Место нахождения:
Таллинн, Харьюмаа
Вид работы:
полная занятость, постоянная
Окончание конкурса:
17. detsember 2014
Добавлено:
17. november 2014
Брутто-зарплата:
От 1000 до 2000 EUR в месяц

НАИМЕНОВАНИЕ ОРГАНИЗАЦИИ СКРЫТО