2023-08-23 14:48:55

Automaaler / Автомаляр

AUTOREMSERVIS OÜ
2500 - 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Automaalrit!

  • Automaalri peamisteks tööülesanneteks on sõidukite värvimistöödeks ettevalmistamine ja värvimistööde teostamine.

Ищем в команду Автомаляра!

  • Основными задачами автомаляра являются подготовка автомобилей к покраске и осуществление покрасочных работ.

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus automaalrina
  • Kohusetundlikkus ja korrektsus oma töös
  • Hea suhtlemis- ja koostööoskusIseseisva töö oskus
  • B-kategooria juhiluba
  • Eesti või vene keele oskus

Требования к кандидату:

  • Опыт работы автомаляром
  • Добросовестность и корректность в работе
  • Хорошие коммуникативные навыки и навыки сотрудничества
  • Умение работать самостоятельно
  • Водительское удостоверение категории В.
  • Знание эстонского или русского языка

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat ja püsivat tööd
  • Motiveerivat ja tulemustest sõltuvat töötasu
  • Arenguvõimalust kaasaegses ettevõttes
  • Täiendkoolitust
  • Meeldivat ja asjalikku kollektiivi

Мы предлагаем:

  • Достойную заработную плату в зависимости от результатов
  • Возможности развития в современной компании.
  • Повышение квалификации.
  • Работы в дружном и профессиональном коллективе.