Autoklaaside vahetaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514664

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autoklaaside vahetus ja paigldus
Klaasitäkete parandus

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus autoklaaside paigalduses
Tehniliselt taiplik
Eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil
Kohusetundlik ja täpne
Usaldusväärne, viisakas
Hea pingetaluvusega
Positiivse ellusuhtumisega
Oskus iseseisvalt töötada
Valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda kiiresti arenevas ettevõttes
Stabiilset, head ja motiveerivat palka
Korralikke töövahendeid

Tööpakkumise number
#514664

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2018

123autoklaas on autoklaaside jae- ja hulgimüügi ning paigaldusega tegelev ettevõte. Alates 2018 aastast kuulume rahvusvahelisse autoklaaside vahetusega tegelevate ettevõtete ketti - Automotive Glass Europe (http://www.automotiveglasseurope.com/network/estonia/)

Vaata rohkem