Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301809

Autojuht/mööbli paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaubandussisustuse paigaldus, ettevalmistustööd;
Kauba transport C-kategooria autoga;

Ootused kandidaadile

Eesti keele vaba valdamine;
Vene keele ja soome keele valdamine suhtlustasandil;
C-kategooria juhiload;
Ausus;
Korrektsus;
Puhtus;
Hea suhtlemisoskus;

Kasuks tuleb:

Eelnev töökogemus autojuhina, mööbli valmistamise-monteerimise valdkonnas;
Elementaarsed teadmised autodest;
Hea füüsiline vorm;
Hea Tallinna ja Eesti tundmine;

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka;
Noort ja meeldivat kollektiivi;

Tööpakkumise number
#301809

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2013
Kuulutus sisestati:
15. märts 2013

Meediagrupi OÜ on turul tegutsenud ligi 20 aastat, pakkudes kaubanduse sisustus- ja eksponeerimislahendusi. Sisustame erinevaid kauplusi, müügikohti, apteeke kaubanduliku inventari ja seadmetega, mis vastavad erinevate kaubagruppide spetsiifikale, kaupmehe soovidele ja võimalustele.

Vaata rohkem