Värsked tööpakkumised

Autojuht vahetuskasti seadmega autole

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 232922

Tööpakkumise number

232922

Töö kirjeldus

Pakume tööd autojuhile vahetuskastidega (multilift tüüpi) veoautole Scania. Ehitusprahi vedu.

Nõudmised kandidaadile

Aus, korrektne, täpne.
Hea tervislik seisund.
Hea eesti keele oskus.
B, C kategooria juhiload. Soovituslik ka CE
Kasuks tuleb eelnev töökogemus vahetuskastiseadmetega autol ja ametikoolituse tunnistus

Ettevõte pakub

Erialane väljaõpe.
Hea töö korral lisatasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2011
Brutopalk:
Alates 6 EUR tunnis

Survepesu OÜ alustas tegevust 1993. aasta juulis survepesu- ja liivapritsitöödele spetsialiseerinud firmana. Aastatega on pakutavate teenuste valik laienenud. Lisandunud on kõrgsurvepesu, vesipiikamine, lammutustööd, ehitusjäätmete vedu ja prahikonteinerite rent.
Kõik see ei tähenda veel, nagu oleksid OÜ Survepesu tööd ja tegemised seotud ainult ehitussektoriga. Sugugi mitte vähemtähtsad ei ole fassaadide hoolduspesu ja tööstussektori teenindamine.

Survepesu OÜ omab Majandusministeeriumist väljastatud üldehitus- ja remonditööde tegevuslitsentsi ning Muinsuskaitseameti tegevusluba arhitektuurimälestiste konserveerimiseks, restaureerimiseks, remondiks ja uurimiseks. Samuti Harjumaa keskkonnateenistuse jäätmeluba.
OÜ Survepesu on Eesti Jäätmekäitlejate Liidu liige.

Survepesu OÜ on saavutanud kindla ja turvalise partneri staatuse. Täidame oma klientide tellimused täpselt ning peame alati kinni tööde tähtaegadest.