Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #723124

Autojuht-teetööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Viimsi valla teedel talvel lume- ja libedustõrje teostamine ning suvel teehoolde/ehituse tööd veoautoga.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus ja täpsus;
vajalikud C-kategooria juhiload ja läbitud veoautojuhi ametikoolitus.

Huvitavat ja vastutusrikast tööd ühes Eesti suurimas taristuobjektide ja rajatiste ehitamisele ning hooldamisele keskendunud ettevõttes, väärilist töötasu ja hüvede paketti, head töökeskkonda, tasemel töövahendeid ning toetavat meeskonda.

Lisainfo

Oliver Laager
teemeister/projektijuht
+372 51 84 820

Tööpakkumise number
#723124