https://www.cvkeskus.ee/697733

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #697733

C-kategooria autojuht

4
CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Väo Paas OÜ otsib töölist!

  • Karjääri sisevedude autojuht
  • Kivi laadimine klientide autodele teleskooplaaduriga


Ootused kandidaadile


  • C-kategooria juhiluba (soovitav ka T-kat.)

  • Kiire õppimis- ja kohanemisvõime

  • Kõik kogemused mehhanismidega tööst tulevad kasuks


Ettevõte pakub


  • Huvitavat ja mitmekesist tööd

  • Stabiilset töökeskkonda

  • Konkurentsivõimelist palka


Tööpakkumise number
#697733
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
C-kategooria autojuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!