Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505575

Tööpakkumise number

505575

Töö kirjeldus

Pakume tööd C-kategooria autojuhile Tallinnas ja selle lähiümbruses.
Tööks on ehitustehnika ja puistematerjalide vedu Harjumaa piires, töövahendiks on 2007a. Volvo FH 480, 6x4, konkslift

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame vähemalt C-kategooria juhilubade olemasolu ja eelnevat töökogemust, kasuks tuleb E-kategooria juhilubade ja ehitustehnika juhtimisoskuse olemasolu.

Omaltpoolt pakume konkurentsivõimelist töötasu, häid töötingimusi ja võimalust töötada kiiresti arenevas ning edukas ettevõttes.

Lisainfo

Lisainfo +3725022085

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2017
Kuulutus sisestati:
7. november 2017
Brutopalk:
Alates 1500 kuni 2000 EUR kuus

Unus Oü

Unus OÜ on asutatud 2010. aastal ja meie peamisteks tegevusaladeks on olnud pinnasetööd, platside- ja välistrasside ehitus, betoonitööd ja rasketehnika rent. Tänaseks oleme saavutanud oma partnerites ja klientides usladusväärsuse, mistõttu teeme peamiselt peatöövõtte.