Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504814

Tööpakkumise number

504814

Töö kirjeldus

  • ettevõtte rendiinventari transport objektile
  • kauba peale-ja mahalaadimine
  • töö on ajutine, sõlmime tähtajalise töölepingu kuni 31.12.2017

Nõudmised kandidaadile

  • C-kategooria juhiluba
  • eelnev töökogemus
  • eesti keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • kindlat sissetulekut
  • sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2017
Kuulutus sisestati:
2. november 2017

Ramirent Baltic AS on üks suuremaid ehitusseadmete rendifirmasid Eestis, kuulume rahvusvahelisse kontserni, mille tütarfirmad asuvad kolmeteistkümnes Euroopa riigis. Eestis asuvad Ramirendi rendipunktid Tallinnas (neli rendipunkti), Keilas, Pärnus, Tartus, Võrus, Viljandis, Paides, Kuressaares, Haapsalus, Rakveres, Jõhvis, Kohtla-Järvel ja Narvas. Ramirendi tootevalikus on väiketööriistad ja tõsteseadmed, soojendus- ja elektriseadmed, tellingud ja piirdeaiad, telgid ja keemilised käimlad, ehitussoojakud ja merekonteinerid, laadurid ja ekskavaatorid, pinnaserullid ja tornkraanad, betoonraketise vormid ja toestused. Pakume parima kvaliteediga tööriistu, ehitusseadmeid ja nendega seotud teenuseid.