Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292287

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Merekonteinerite vedu.

Ootused kandidaadile

C,E- kategooria juhiload,kutsetunnistus, karsked eluviisid, kohusetundlikkus, täpsus, eesti keele oskus

Ettevõte pakub

kaasaaegseid töötingimusi ja -vahendeid
korralikku töövahendit
meeldivat kollektiivi
head palka

Tööpakkumise number
#292287

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
20. november 2012

MIIL OÜ veab merekonteinereid Sadam - Klient - Sadam 1991 aastast
põhiliselt on veod Eesti sees, sõidame aga ka Lätti, Leetu, Soome ja Rootsi

Vaata rohkem

Autojuht