Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358140

Tööpakkumise number

358140

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega CE-kat. autojuhile, autod 25 meetrised, sõidame Soomest Rootsi ja Rootsist tagasi Soome.
Töö graafiku alusel, 2 nädalat tööl 1 nädal vaba.

Nõudmised kandidaadile

Digimeeriku kaart, eelnev töökogemus poolhaakel, täishaakel. ADR tuleb kasuks. Inglise ja soome keele oskamine suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd ja tulemustele vastavat sissetulekut.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2014
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 1500 kuni 2200 EUR kuus

Alonewolf OÜ on asutatud 2006. aasta augustis ja põhineb 100% eestimaisel kapitalil. Meie peamiseks tegevusalaks on veoteenuse pakkumine Eestis ja Skandinaavias.
Alonewolf OÜ eesmärk on tagada usaldusväärne koostöö pakkudes oma partneritele ja klientidele kvaliteetset teenindust investeerides pidevalt uuemasse ja usaldusväärsesse tehnikasse.