Värsked tööpakkumised

Autojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208955

Tööpakkumise number

208955

Töö kirjeldus

* autovedude teostamine (sõit toimub paaris kahe juhiga)
* koorma õige paigaldamine ja kinnitamine
* etteantud marsruudi järgimine
* töölähetuslehtede ja saatelehtede nõuetekohane täitmine

Nõudmised kandidaadile

eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas kesktasemel
inglise keele oskus kõnes ja kirjas kesktasemel
C ja E kategooria autojuhiload
varasem töökogemus autojuhina Euroopas
autojuhi digikaart
kehtiv autojuhi täiendkoolituse tunnistus
soovituslikult ADR-i tunnistuse olemasolu

Hindame algatusvõimet, stressi – ja pingetaluvust, lugupidamist tööandja poolt talle usaldatud varasse, õpi – ja arenemisvalmidust ning vastutustunnet.

Ettevõte pakub

stabiilset töösuhet
konkurentsivõimelist töötasu
paindlikke töögraafikuid
sõbralikku ja meeldivat töökeskkonda

Lisainfo

Töö teostamise piirkond on Euroopa.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2010

Ahren Transport Eesti AS on üle kümme aasta Eesti turul tegutsenud Rootsi ettevõtte Ahrens Akeri AB tütarettevõte. Pakume rahvusvahelist transporditeenust kõikjal Euroopas kõvasein- ja külmikpoolhaagise ning lennuveokauba transpordiga (air cargo). Seoses veomahtude kasvuga otsime oma meeskonda Euroopa töökogemusega autojuhte.