Värsked tööpakkumised

Autojuht / taksojuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390388

Tööpakkumise number

390388

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega pakub Q Takso tööd Taksojuhile
Töö sisuks on kliendi turvaline toimetamine sihtkohast lähtekohta. Töö toimub valdavas osas Tallinnas ning Harjumaal.

В связи с увеличением объемов работы Q Takso предлагает работу водителям такси. Сутью работы является доставка клиента с места
посадки до места назначения. Работа в основном происходит в Таллинне и Harjumaa.

Nõudmised kandidaadile

Kogemusteta kandidaadil vajalik läbida koolitus(kestvus 5 päeva ning maksumus 120€).
Eesti keele oskus suhtlustasandil vajalik!

Для кандидатов без опыта требуется прохождение курсов водителя такси (продолжительность 5 дней и стоимость 120€)
Обязательно знание Эстонского языка на разговорном уровне.

Ettevõte pakub

Pakume 24/7 eetritööd.
Korralikke, ruumikaid ning säästlikke sõidukeid (diisel manuaal kastiga).
Töötada on võimalik rendi põhimõttel.
Ettevõtte poolt täisvarustuses Takso.
Lepinguliste klientide baas.

Предлагаем работу 24/7 в эфире.
Исправные, вместительные а также экономные автомобили (дизель с мануальной коробкой).
Работать предлагается на основе аренды автомобиля.
С нашей стороны полностью оборудованный автомобиль и его обслуживание.
Также имеется база договорных клиентов.

Lisainfo

Töötada on võimalik nii täis kui osalise tööajaga.

Работать можно как в полный, так и сокращенный рабочий день.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
2. september 2015
Kuulutus sisestati:
3. august 2015

Q takso on Tallinna taksoettevõte
Meie eesmärgiks on pakkuda kliendisõbralikku teenust, seda nii taskukohaste
hindade, mugavate ning korralike sõidukite kui hea teeninduskultuuri näol.
Põhiliseks teeninduspiirkonnaks on meil Tallinn ning Harjumaa.

Q takso - таллинская фирма такси.
Нашей целью является предложить дружелюбное и представительное обслуживание
по разумным ценам и с удобными и ухоженными машинами.
Основными сферами обслуживания для нас являются Tallinn и Harjumaa.