Värsked tööpakkumised

Autojuht-kuller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546806

Tööpakkumise number

546806

Töö kirjeldus

Toidukraami kohale toimetamine erinevatele klientidele Tallinnas ja lähiümbruses
Kauba laadimine kaubikusse

Nõudmised kandidaadile

Kaubiku juhtimise kogemus
Tallinna linna suuremate teede ja tänavate tundmine
Hea tehniline taiplikus
Hea füüsiline vastupidavus

Ettevõte pakub

Liikuvat tööd
Korralike töövahendeid
Tööriietust
Palju tööd

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. september 2018
Kuulutus sisestati:
14. august 2018
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 1500 EUR kuus

Veoxpress OÜ on 2015 aastal Eesti kapitalil asutatud perefirma. Meie põhitegevusalaks on kvaliteetse ning kiire transportteenuse pakkumine üle Eesti. Meie veovahenditeks on erinevad kaubikud ja tagaluugiga sõidukid , pakume teenustena pakiveo-, kiirkulleri-,jaheveo- ja jaotusveoteenust.

Kullerit saab kiirelt ja lihtsalt tellida otse meie kodulehelt täites ära tellimisevormi mis teeb asja veel lihtsamaks on see, et tellimisevormil arvutatakse veohind teile kohe välja.

Soovime olla parimad kiire ja kvaliteetse transportteenuse pakkujad !

Leiame parima lahenduse teie transpordi vajadusele!