Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718237

Autojuht-kuller

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kauba laadimine kaubikusse vastavalt veo järjekorrale

  • kauba tempokas ja korrektne tarnimine klientideni

  • nutiseadme kasutamine jooksvate tööülesannete jälgimiseks

  • oma kaubiku korrashoidmine nii seest kui väljast

Ootused kandidaadile

  • sulle meeldib aktiivne ja tempokas töö

  • tunned ennast suure kaubiku roolis mugavalt

  • oled viisakas ja abivalmis

  • väärtustad ausaid ja kestvaid töösuhteid

Ettevõte pakub

  • uus ja hästi hooldatud autopark

  • nooruslik ja abivalmis kollektiiv

  • kaasaegsed töövahendid

  • innovatiivselt lahendatud tööprotsessid

  • kindel ja stabiilne töö kiiresti arenevas ettevõttes

  • sporditoetus tervise hoidmiseks ja parandamiseks

Lisainfo

Töögraafik E-R 09:00-18:00

Tööpakkumise number
#718237