Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #453786

Autojuht-kuller

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu põhiülesanneteks on dokumentide ja korrespondentsi adressaatidele edastamine ja kättetoimetamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on:
Presentatiivne välimus, linnas orienteerumise ja marsruudi planeerimise oskus, aktiivne autojuhtimise kogemus vähemalt 3 aastat ning kehtiv B-kategooria autojuhiluba. Lisaks oled Sa hea suhtleja, kiire ja täpne ülesannete täitmisel, võimeline tulemuslikult töötama ka pingeolukorras 08-12 ja 17-21.

Omalt poolt pakume Sulle väljakutseid pakkuvat pingelist ja vastutustundlikku tööd, häid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#453786