Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #453786

Autojuht-kuller

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu põhiülesanneteks on dokumentide ja korrespondentsi adressaatidele edastamine ja kättetoimetamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on:
Presentatiivne välimus, linnas orienteerumise ja marsruudi planeerimise oskus, aktiivne autojuhtimise kogemus vähemalt 3 aastat ning kehtiv B-kategooria autojuhiluba. Lisaks oled Sa hea suhtleja, kiire ja täpne ülesannete täitmisel, võimeline tulemuslikult töötama ka pingeolukorras 08-12 ja 17-21.

Omalt poolt pakume Sulle väljakutseid pakkuvat pingelist ja vastutustundlikku tööd, häid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#453786

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2017
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2017

Tegeleme täitemenetluse läbiviimisega aastast 2002. Meie eesmärgiks on tõsta
sundtäitmise protsessi kõrgematele standartidele. Oma prioriteediks peame täpsust, kiirust ja efektiivsust. Meie büroo asub Narvas ning selles töötab üle 10 inimese.
Vaata lisaks: www.andreikrek.com

Vaata rohkem