Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642082

Autojuht-kuller B ja/või C1 kategooria

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-kaupade kiire ja kvaliteetne toimetamine meie klientidele Harjumaal
-tööga seotud aruandluse täitmine ningt öövahendite puhtuse ja korrasoleku eest vastutamine

Ootused kandidaadile

-huvi ja kirg liikuva töö vastu ning soov töötada klienditeeninduse valdkonnas
- eesti keele oskus
-hea füüsiline vorm
-elementaarsed tehnilised teadmised autode kohta
-hea pingetaluvus, püsivus ja motivatsioon koos OSC’ga areneda ja seeläbi pakkuda järjest paremat teenindust meie kõigile suurepärastele klientidele

-konkurentsivõimelist ning stabiilset töötasu alates 1170eurot bruto
-võimalust töötada toredas ja nooruslikus kollektiivis, kus töökaaslasteks on omaala motiveeritud spetsialistid
-väljaõpet
-ettevõttesiseseid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#642082

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1170 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. märts 2020
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2020

One Step Cargo on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, millel kogemust juba üle kümne aasta. Põhitegevuseks on riigisisese maanteekauba- ja pakiveo korraldamine ning erinevate logistiliste lahenduste pakkumine. One Step Cargo on laienenud üle Eesti ja on piisavalt suur, et pakkuda oma klientidele kvaliteetset ning usaldusväärset teenust. Veoteenuse konkurentsieeliseks on kliendi vajaduste ja soovidega maksimaalne arvestamine. Kiirus, täpsus ning paindlikus on märksõnad, millega One Step Cargo end nii tegevust alustades kui ka aastate pärast soovib iseloomustada.

Vaata rohkem