Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340768

Autojuht -klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhitööülesandeks on pizza- ja kaubatellimuste laialivedu vastavalt tellimustele Tartu piirkonnas ning selle lähiümbruses, kliendisuhtlus, hoolitsemine sõiduki eest, veoteenuse osutamine (ettevõtte varustamine, kaubavedu hulgitellijatele, muud ettevõttele vajalikud transporditeenused).
Töö aeg: vastavalt graafikule.
P-K: 7.30 - 16.30 või 16.30-24.00
N: 7.30 - 16.30 või 16.30-01.00
R,L 7.30 - 16.30 või 16.30-02.00

Ootused kandidaadile

Eeldame:
B-kategooria juhiluba, sõidukogemust vähemalt kaks aastat, heas füüsilises vormis, positiivne ellusuhtumine, kliendisõbralikus.
Kasuks tuleb Tartu linna ja selle lähiümbruse tundmine.

Ettevõte pakub

Soodustusi omatoodangu ostmisel
Meeldivaid kolleege
Firma ühisüritusi

Tööpakkumise number
#340768

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2014

Reinu Toidukaubad OÜ on toidukaupade tootmisega tegelev ettevõte. Tegevuse algus 1997.a. Ettevõtte põhitooted on kulinaariatooted, pizzad, valmistoidud. 30% oma valmistatud pizzadest ekspordime Soome, Rootsi, Lätti. Tartus teostame pizzade kojuvedu.

Vaata rohkem