Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515130

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame Järvamaale Reopalusse puisteveo autojuhti. Töö vahetustega (hommikune ja õhtune) . Tööks on peamiselt puiduhakke ja saepuru vedu saeveskitest ja vahel ka pelletivedu tehastest erinevatesse sadamatesse.

Ootused kandidaadile

C.E kat. juhiluba, digimeeriku kaart, kutsetunnistus, töötahe.

Ettevõte pakub

Korralik tehnika, palju tööd, põhipuhkus suveajal.

Lisainfo

Lisainfo te. 53017719

Tööpakkumise number
#515130

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1300 - 1900 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2018

Combitrans OÜ on Warmeston OÜ ettevõtete gruppi kuuluv transpordifirma. Ettevõtte põhitegevus on tooraine (saepuru, puiduhake jms.) vedu grupi saeveskitest pelletitehastesse üle Eesti ja valmistoodangu (puidugraanul) vedu tehastest erinevatesse sadamatesse.
Ettevõte omab pikaajalist kogemust puisteainete veol, seetõttu oleme veendunud, et kvaliteetse teenuse pakkumiseks ja ka juhtide rahulolu suurendamiseks saab kasutada vaid korralikku ja värsket tehnikat. Meie ettevõttes on kasutusel enamasti Volvo veoautod. Juhtide heaolule mõeldes on veokid rikkaliku lisavarustusega ja kõrge kabiiniga. Autopargi vanus on kuni 5 aastat ja tehnikat uuendame pidevalt.
Seoses Warmeston OÜ grupi kiire kasvuga, oleme ka meie kiiresti kasvanud ja tänaseks on meie autopargis juba üle 20 veoki, mis paiknevad kõikjal üle Eesti.

Vaata rohkem

Autojuht