Värsked tööpakkumised

Autojuht ja raskeveotreileri juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 437776

Tööpakkumise number

437776

Töö kirjeldus

- raskeveotreileriga ehitusmasinate transport üle Eesti
- objektidevahelise veo teostamine
- igapäevase aruandluse esitamine

Nõudmised kandidaadile

- vastava kategooria juhiload
- nõutav eelnev töökogemus
- oskus ehitustehnikat käsitleda masinate treilerile- ja maha ajamiseks
- valmisolek teostada töid ka õhtusel ajal ja nädalavahetustel
- heaperemehelik suhtumine tehnikasse

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töökeskkonda ja töövahendeid
Lisainfo: urbe(at)wesico.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2016
Kuulutus sisestati:
25. august 2016

Wesico Project OÜ pandi alus 10.09.2002. Alustasime vee-, kanalisatsiooni-, sadevee– ja küttetorustike ehitusega. Rajasime hoonete aluseid ning ehitasime teid ja platse.

Tänaseks on Wesico Project OÜ neli erinevat osakonda (üldehitus, välistorustike ehitus, teede- ja platside ehitus ning hoonete sisetorustike vee-, kanali-, kütte- ja ventilatsioonisüsteemide ehitus). Nende töid ja tegemisi toetab meie tehnikaüksus. Samas projekteerime vee-, kanalisatsiooni- ja sadeveetorustikke ning teeme teede ja platside vertikaalprojekte