2023-08-23 14:48:55

Autojuht - Hooldemees

CVKeskus.ee klient
Alates 1400 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime enda kollektiivi Autojuht - Hooldemees

Sinu ülesanneteks on osutada hooldustöid ehitusobjektidel olevatele välikäimlatele kui ka üritustele välja müüdavatele välikäimlatele, nende korrashoid laos kui ka vajadusel kergemate remonttööde teostamine hooldussõidukil. Lisaks välja renditavate toodete transportimine objektile kui ka objektilt, rendiinventari korrashoid kui ka töömaa korrashoid.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui:

  • Omad vähemalt keskharidust
  • Omad eelnevat töökogemust autojuht - hooldemehena
  • Oled kohusetundlik, aus ja korrektne oma töös
  • Mõistad kliendisuhete loomise põhitõdesid ja sul on soov abiks olla igale kliendile
  • Sul on oskus töid planeerida ja sõite optimeerida
  • Valdad eesti keelt ja sul on suhtluse tasemel vene keele oskus (inglise keele oskus on lisandväärtuseks)
  • Sul on B, BE, C ja CE (tuleb kasuks) kategooria juhiload

Sul on hea võimalus töötada kiiresti arenevas ja edukas ettevõttes.Pakume omaltpoolt huvitavat ja mitmekülgset tööd, vajalikke töövahendeid, häid töötingimusi, toredat meeskonda ning arenemisvõimalusi.

Kontori asukoht: Vana-Narva mnt 29, Maardu
Tööle asumise aeg: kokkuleppel
Palk alates 1400€ (bruto)
Sobivate kandidaatidega võtame ise ühendust