Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316983

Autojuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vedu kliendini Baltikumi, Soome ja Rootsi suunal.
Veodokumentide vormistamine.

Ootused kandidaadile

CE kategooria mootorsõidukite kehtiv juhtimisõigus,
eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil
kõrge pinge- ja stressitaluvus
täpsus ja korrektsus
kiire reageerimisvõime
usaldusväärsus ja vastutustunne
kutsetunnistuse, digikaardi ja ADR tunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

Täiskohaga töökohta
Palju tööd
Konkurentsivõimelist palka õigel ajal kätte

Tööpakkumise number
#316983

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. september 2013
Kuulutus sisestati:
14. august 2013

AS KMV registreeriti Äriregistris 1993.aastal. Meie põhitegevusalaks on rahvuvaheline autotransport ja veoste ekspedeerimine. Kaupa veame Baltikumis, Soomes, Rootsis, Norras ja Venemaal. Teostame ka ülegabariidilisi vedusid. Samuti veame ohtlikke veoseid.

Vaata rohkem

Autojuht