Värsked tööpakkumised

Autojuht-ekspediitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 611936

Tööpakkumise number

611936

Töö kirjeldus

Kauba jaotusvedu tagaluuktõstukiga furgoon- või kardinautoga Eestis
Veosedokumentide täitmine, koorma kinnitusnõuete järgimine,
Tööaja efektiivne planeerimine, sh optimaalse sõidumarsruudi valimine
Tööpäevad E-R algus ja lõpp Tartu

Nõudmised kandidaadile

-C kategooria juhiload
-Digikaart
-Kutsetunnistus
-Autojuhi töö- ja puhkeaja seaduse tundmine
-Eesti keele oskus suhtlustasemel
-Hea pingetaluvus
-Usaldusväärsus
-Soov ja oskus hoida autot heas seisukorras
-Oskus ja soov töötada koos meeskonnaga seatud eesmärkide nimel
-Iseseisvalt mõtlemise võime ja hea füüsiline vorm

Sõbralikku kollektiivi, pikaajalist töösuhet, stabiilset sissetulekut, abi väljaõppel

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. november 2019
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2019
Brutopalk:
1200.00 - 1600.00 €/kuus

OÜ Äxi Racing alustas tegevust 1998 aastal. Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on siseriiklike maanteevedude osutamine ning kaupade ekspedeerimine. Meil on oma masinapark mis annab eelise kaupade õigeaegsele ning turvalisele kohaletoimetamisele. Põhiliselt on kasutuses tagaluuktõstukiga furgoonautod ja kaubikud.
Olemas oma remonditöökada.
Täna pakume laia valikut hooldus- ja remonditöid kõigile sõidu-, paki- ning maastikuautodele. Pakume täisteenindust s.t. teostame hooldus- ja remonditöid, mootorite remonti, diagnostika, sildade remonti ja reguleerimist. Mootorsõidukite hooldus ja remont