Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #790283

Autojuht - ekspediitor Tartu

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tarnida Tartu linnaosa klientidele kaupu ja veekasutusseadmeid

  • Tagada kaupade laadimine vastavalt saatedokumentidele lattu ja mahalaadimine kliendi juures

  • Pakkuda teenuseid ja nõu olemasolevatele klientidele

Ootused kandidaadile

  • B-kategooria juhiluba

  • Eesti ja vene keele oskus

  • Füüsiline vastupidavus

  • Soovitav eelnev ekspedeerija töökogemus

  • Positiivne ja lahke suhtumine klientidesse, suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • Dünaamilist tööd valdkonna juhtivas ettevõttes

  • Stabiilset töötasu, sotsiaalseid garantiisid (keskmine töötasu 1600-1800 EUR bruto kuus)

  • Vajaliku tehnilise toe edukas läbimine

  • Võimalus hoida ametiautot oma elukohas

Tööpakkumise number
#790283