https://www.cvkeskus.ee/505114

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Autojuht-ekspediitor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505114

Tööpakkumise number

505114

Töö kirjeldus

Lihatoodete vedu marsruudil Tallinna-Põlgaste -Tallinn, lihatoodete laialivedu klientidele Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses koos kaupade mahalaadimisega. Ühe autojuhi tööpäev algab 05.30 Jüri Tehnopargi piirkonnas ja lõpeb samas kohas orienteeruvalt kell 14.00. Tööks kauba laialivedu klientidele. Teise autojuhi tööpäev algab 15.00 samast kohast sama autoga. Marsruudiks Tallinn-Põlgaste-Tallinn. Tööpäev lõpeb orienteeruvalt 23.00.


Nõudmised kandidaadile

- Varasem töökogemus jaotusvedude valdkonnas
- Vajalik C kategooria juhiluba, kehtiv kutsetunnistus ja autojuhikaart
- Ladus ja korrektne eesti ja vene keele oskus
- Hea füüsiline vorm
- Oskus tegutseda iseseisvalt ja leida kompromiss ettevõtte ja kliendi
huvide vahel


Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd 25.aastases arenevas ettevõttes
- Heas korras autoparki
- Täistöökohta esmaspäevast reedeni, üle nädala üks laupäev
- Meeldivaid töökaaslasiAsukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. november 2017
Kuulutus sisestati:
3. november 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

KARNI Klassikalised Lihatooted Lõuna-Eestist – juba 25 aastat kvaliteeti ja usaldust!

KARNI kaubamärk on idee saanud sajanditetagusest lihakarnist, kus suure kogemuse ja suurepärase maitsemeelega lihunik oskas alati soovitada parimat liha ja anda kaasa soovitusi hõrgu liharoa valmistamiseks. Tänapäeval tähendab KARNI kaubamärk eelkõige seda, et toode on tehtud kvaliteetsest ja kodumaisest sea-, veise- ja ulukilihast.

Asume Lõuna-Eestis, täpsemini Põlva maakonnas. Seetõttu laieneb Põlvamaa tunnuslause „Rohelisem elu” ka KARNI toodetele, sest vesi on siinkandis sinisem, päike kuldsem ja õhk puhtam. Tänu oma tapamajale on saavutatud kindel kontroll tooraine üle ja aastaringne pidev tarne.

KARNI kaubamärgi omanik ARKE Lihatööstus AS on Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja liige, kuulub Eesti Lihatöötlejate Assotsiatsiooni ja kasutab oma toodetel AUS KAUP märki.
ARKE Lihatööstus AS tootmise juhtimissüsteem on tunnistatud Bureau Veritas Eesti OÜ audiitorite poolt vastavaks kvaliteedijuhtimissüsteemi standardite ISO 9001 ja keskkonnajuhtimissüsteemi standardite ISO 14001 nõuetele.

ARKE Lihatööstus on korduvalt osalenud kodumaistel lihatoodete konkurssidel ja saavutanud seal märkimisväärset edu. Vaata lähemalt!
ARKE Lihatööstus AS-le kuulub Väimelas ka bistroo, kus pakutakse taskukohast söögivõimalust, meeldivat peolauda kuni 150 inimese ja loomulikult suurepärast catering-teenust kuni 400 inimesele. Vaata lähemalt!

ARKE Lihatööstus AS missiooniks on tagada tarbija rahulolu, pakkudes kvaliteetseid ja kodumaisest toorainest valmistatud lihatooteid. Arke Lihatööstus AS visiooniks on saada eelistatuimaks lihatootjaks Eestis.
Oma eesmärkide saavutamise, juhtimissüsteemi arendamise ja keskkonna saastamise vähendamise eesmärgil on sõnastatud järgmised tegevuspõhimõtted:

Peame kinni lubadustest ja reeglitest ning oleme kohusetundlikud
Valmistame uudseid, maitsvaid, ohutuid ja tervislikke tooteid
Oleme avatud ja positiivse ellusuhtumisega
Väldime asjatult raiskamist ja saastamist, hoides sellega keskkonda
Arendame iseennast ja seeläbi ettevõtet tervikuna