Värsked tööpakkumised

Autojuht (CE-kategooria)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 588469

Tööpakkumise number

588469

Töö kirjeldus

Linter-Transport AS pakub tööd CE-kategooria autojuhile.
Põhilisteks sihtriikideks on Saksamaa, Holland ja Belgia.
Keskmine reisi pikkus 11 päeva, kuus üldiselt 2 reisi.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil peab olemas olema CE-kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb:
ADR tunnistuse olemasolu

Vajalik eesti või vene keele oskus, kasuks tuleb saksa ja/või inglise keele oskus.

Omalt poolt pakume kvaliteetseid sõiduvahendeid ning konkureerivat töötasu.
Vajadusel täiendkoolitused tööandja kulul.

Põhikohaga juhile töötasu alates 1300 € neto.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 1600 kuni 1900 EUR kuus

Linter-Transport AS on transpordi- ja logistikavaldkonnas tegutsenud üle 20 aasta. Täna töötab ettevõttes enam kui 40 inimest. Oleme oma klientidele kindel ja turvaline koostööpartner.

Kuulume Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni (ERAA) ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liikmete hulka.