Autojuht, C - Kategooria
Tööpakkumise number #745159

3
Transmark OÜ
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

Otsime seoses töömahtude suurenemisega Tartu osakonda C kategooria autojuhti, pakume tööd graafiku alusel ja võimalust koheselt tööle asuda!

Tegemist on toidu- ja tööstuskaupade jaotusveoga tagaluuktõstukiga veoautoga Lõuna-Eesti piirkonnas.

Ootused kandidaadile

  • Soov teha tööd

  • Hea füüsiline vorm

  • Kohusetundlikkus

  • Kehtiv autojuhi ametikoolituse tunnistus

  • C- kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • Aastaringselt stabiilset tööd
  • Kindlat sissetulekut
  • Sõbralikku töökollektiiv

Lisainformatsioon  tööpäevit 9.00 -17.00  mob: 50 11 351, Priit

Tööpakkumise number
#745159