Autojuht (B või C-kategooria)-laomees
Tööpakkumise number #811948

1
Nurmiko Hulgi OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Peamise tööülesanded:

  • Kaupade laialivedu B või C-kategooria veoautoga Tallinn- Harjumaa piires.
  • Kaupade vastuvõmine, komplekteerimine, ladustamine.
  • Üldised laoga seonduvad erinevad tööülesanded( taara kokkupanek, lao korrashoid, klie ja papi utiliseerimine, ja muud laoga seonduvad tööd)
  • Tööaeg: P-N, ( P,K peab arvestama tööpäeva algusega kell 6.00)

Ootused kandidaadile

  • Valmisolek füüsiliseks tööks.

  • B või C-kategooria juhilubade olemasolu ja eelnev vähemalt 2 aastane sõidukogemus.

  • Kohusetundlikkus, hea pigetaluvus ning iseseisev mõtlemisoskus.

  • Aktiivne ja hea suhtlemisoskus.

  • Täpsus, korrektsus, kiirus.

Ettevõte pakub

  • Meeldivat kollektiivi

  • Kaasaaegseid töötingimusi ja tööks vajalikke vahendeid

  • Väljaõpet vastavalt vajadusele

  • Vaheldusrikast ja huvitavat tööd lillede keskel

  • Konkurentsivõimelist töötasu. Lõplik töötasu  lepitakse kokku töövestluse käigus ja see sõltub kandideerija oskustest ja töökogemustest.

  • C-kategooria juhtidele pakume kokkuleppel  kõrgemat palka.

Tööpakkumise number
#811948

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
2 näd. tagasi
AUTOJUHT-KAUBIK (B-KATEGOORIA) JAHELOGISTIKA OÜ
Kuni 2000 €/kuus
1
AUTOJUHT-KAUBIK (B-KATEGOORIA) JAHELOGISTIKA OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 2
3 näd. tagasi
AUTOJUHT B KAT. Lahter OÜ
1200 - 1800 €/kuus
2
5 päeva jäänud
AUTOJUHT B KAT. Lahter OÜ • Tallinn
Tallinn
AUTOJUHT P. Dussmann Eesti OÜ
AUTOJUHT P. Dussmann Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
AUTOJUHT Puumarket AS
1400 - 1900 €/kuus
AUTOJUHT Puumarket AS • Tallinn
Tallinn