Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294273

Autoelektrik/diagnostik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte tegevuse laienemisega otsime oma meeskonda autoelektrik/diagnostikut. Uute ja kasutatud sõidukite hooldus- ja remonttööd

Ootused kandidaadile

- hea tehniline taip
- arvuti kasutamise oskus
- iseseisvus ja korrektsus töös
- arenemis- ja õppimisvõimelisus
- autojuhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

- ametialast täiendkoolitust
- energilist ja sõbralikku meeskkonda
- eneseteostamise võimalust
- huvitavat ja kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#294273

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2012
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Moller Auto Pärnu ametlik esindaja Pärnus. Tegevusalaks on Skoda autode müük, hooldus ja varuosade müük.
Alates 2012.a juunist on Eesti Volkswageni edasimüüjatel uus nimi-Moller Auto. MollerGruppen, millega meie ettevõte aasta tagasi liitus,on üks Põhja-Euroopa suurimaid autoettevõtteid.Pereäri sai alguse 75 aastat tagasi .Tugevad põhiväärtused on ettevõttel aidanud läbi aastakümnete ja ajaloo keerdkäikude targalt kasvada.
Tänaseks on ettevõte tugevalt kanda kinnitanud ka Eesti autoturul, tuues endaga kaasa kogemused ja oskused, mis aitavad meie klientidel muretult autot omada ning seda nautida.

Vaata rohkem