Autoelektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 608917

Tööpakkumise number

608917

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on:

  • GPS seadmete paigaldus sõidu ja veoautodele ning rasketehnikale
  • Kütuseandurite paigaldus ja kalibreerimine rasketehnikale
  • Paigaldusvideo siin: https://www.youtube.com/watch?v=bHviWBlxG2I

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Oled kohusetundlik, suudad iseseisvalt oma aega ja tööd planeerida.
  • Sul on varasem töökogemus GPS seadmete ja kütuseanduritega.
  • Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.
  • Omad juhilube ja isiklikku autot.
  • Sulle meeldib otsida lahendusi, Sa tahad areneda ning pidevalt oma teadmisi täiendada.

Kandideerimisel annab eelise, kui:

  • Oled kursis Teltonika, Ruptela või BCE gps toodetega.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • Tööks vajalikku lisaõpet ja vaheldusrikast tööd Tallinnas ja üle Eesti
  • Palka 35€/h
  • Väga huvitavat ja arendavat tööd IoT (asjade interneti) valdkonnas.
  • Mõnusat töökeskkonda ja parimaid töövahendeid.
  • Võid töötada osalise tööajaga või projekti põhiselt põhitöö kõrvalt.

Oled huvitatud?

Kui soovid meie meeskonnaga liituda, siis kandideeri julgelt! Küsimuste korral helista Riho-le. numbril 53 461 790

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2019
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 30 kuni 35 EUR tunnis

GPS Logistika pakub paberivaba tööülesannete planeerimise tarkvara mis võimaldab jälgida ja hallata Firma masinaparki ning tellimusi reaalajas. Tööde järjekord on juhile selge ja konkreetne ning päevakava paigas.