Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536495

Autoelektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Busside elektritööd

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus autoelektrikuna
hea tehniline taip
kohusetunne
koostöövalmidus
soov arendada oma oskusi

Ettevõte pakub

koolitus- ja arenguvõimalusi
pikaajalist ja stabiilset töösuhet
erialast täiendõpet
korralikku tasu

Lisainfo

Koolitusi tootja tehases.

Tööpakkumise number
#536495

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
22. mai 2018

AS ATKO Grupp on autobussi- ja turismikontsern, mis on alustanud enda
tegevust 1992 aastal. Üheks suuremaks tegevusalaks on
ühistransporditeenuse osutamine.
Ühistranspordi valdkonnas töötab üle 500 inimese ning reisijaid teenindatakse rohkem kui 400 bussiga.
AS ATKO Grupi keskused on loodud Tallinna, Kohtla-Järvele, Narva, Paide,
Jõgevale, Pärnu, Valgasse, Kuressaarde ja Viljandi, lisaks on
turismibürood Tallinnas, Paides ja Rakveres. Keskustesse on koondatud
dispetšerkeskused, bussipargid, remondibaasid.

Vaata rohkem